شنبه - چهارشنبه: 16:00 الی 20:00

تخصصی به زیبایی شما فکر میکنیم

Portrait of dentist standing with arms crossed at dental clinic

ما مفتخریم که به شما خدمات جراحی زیبایی بینی در رشت را با کیفیت بالا و تیمی مجرب و متخصص در بیمارستان تخصصی پارس ارائه دهیم. جراحی زیبایی بینی یکی از مهمترین و پرطرفدارترین روش‌های بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس است.

مشاوره رایگان قبل از جراحی به شما این فرصت را می‌دهد که خواسته خود را با متخصصین زیبایی به اشتراک بگذارید تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید. پس از انجام عمل جراحی زیبایی بینی، مراقبت‌های تخصصی و مراقبت‌های پس از عمل توسط تیم دکتر طالب زاده انجام می‌شود. این مراقبت‌ها به منظور حفظ و بهبود نتایج جراحی و کاهش عوارض ممکنه پس از عمل انجام می‌شوند.

با انتخاب بیمارستان تخصصی پارس رشت برای جراحی زیبایی بینی، شما در دستان تیمی متخصص، تجربه‌ای ایمن و کیفیتی بی‌نظیر قرار خواهید گرفت. افزایش زیبایی و اعتماد به نفس شما در دستان ماست، و ما با افتخار به شما کمک می‌کنیم تا به دلایلی بیشتر برای لبخند زدن و خوشحالی داشته باشید.

مشاوره رایگان با تیم تخصصی دکتر طالب زاده

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفاً شماره موبایل خود را وارد کرده و تیم تخصصی ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. ما آماده‌ایم تا به شما در تمام مراحل جراحی زیبایی بینی کمک کنیم و سوالات شما را پاسخ دهیم.

مطب

رشت، بلوار قلی‌پور، ساختمان پارس طب طبقه دوم واحد 25

کلینیک مرکزی​

رشت، بلوار قلی‌پور، جنب بیمارستان پارس، ساختمان پارس طب، طبقه دوم، واحد 25